City Car Driving

By | 17 Ocak 2017

Günümüz dünyasında hepimiz çok iyi biliyoruz ki mobil oyunlar çokça rağbet görüyorlar. Bu nedenle de ister İOS tabanlı olsun, ister Android işletim sistemli olsun her akıllı cihaz aracılığı ile mobil oyunlar oynanabiliyor. İşte onlardan biri; City Car Driving!

Araba sürme oyunu olarak öne çıkan City Car Driving, oldukça popüler oyunlar arasında çoktan yerini aldı bile. Araba sürme simülasyonu olarak da bilinen ve bilhassa iPhone sahipleri tarafından tercih edilen söz konusu oyun için bazı bilgiler verebiliriz…

city-driving

 

Klasik değil çok daha farklı ve ilginç bir araba sürme simülatörü oyunu olarak dikkat çeken City Car Driving, şehirde araba sürme zevkini katlayarak sizlere sunmakta. Farklı sürüş tekniklerinin denebileceği oyunda grafik özellikler de hayli ilgi görmekte.

Şehrin altını üstüne getirebileceğiniz bu oyunda kontrol noktalarından geçerek puanları toplamak da ana amaç olarak öne çıkıyor. Sadece bu kadar da değil, kazalardan kaçınmak ciddi anlamda önem taşıyor. Direksiyon ile doğrudan bir gerçeklik sunulurken, pedal da gaz işlevi görüyor. Öte yandan fren pedalı ile yavaşlamak da mümkün!

3D araba oyunu oynamak isteyen herkes için İOS platformunda öne çıkan bu oyunu şimdi siz de deneyimleyebilirsiniz. En kaliteli sürüş seçenekleri, farklı arabalar ve eğlenceli efektler ile mest olmanız mümkün olacaktır.

İOS işletim sistemli cihazlar için şehir içi araba sürme oyunu şu adresten indirilebilir;

https://itunes.apple.com/us/app/city-street-driving/id1178978529?l=tr&ls=1&mt=8

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir