En Zorlu 3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma Oyunu Karşınızda!

By | 25 Kasım 2015

Biliyorum ki birçoğumuz akıllı telefonlarımızda çeşitli oyunları tutuyoruz. Araba oyunları, şeker birleştirip patlatmaca oyunları, futbol oyunları ve çok daha fazlası bu oyunları oluşturuyor. Kamyon oyunlarının da sadece bizim ülkemizde değil, dünya genelinde popüler olduğunu görüyorum. Bugün Google Play Store‘da 3D kamyon oyunu yazıp arattığınızda siz de bu şaşırtıcı gerçeği fark edeceksiniz… Bu noktada, geçtiğimiz haftalarda, eğlence amaçlı olarak zorlu bir 3D Kamyon Sürme Ve Yük Taşıma Oyunu tasarlamayı düşündük. En nihayetinde ortaya güzel bir kamyon sürme oyunu çıktı; 3D Truck Driver; Super Extreme!

OYUNA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

3D Truck Driver Super Extreme Kamyon Sürme Yük Taşıma

Zorlu Bir 3D Truck Driver Tecrübesi Sizlerle…

3 Boyutlu kamyon sürme oyunları içinde kolay bölümlere sahip çok sayıda çeşit var. Ancak bu oyunda çıta biraz daha yükseliyor…

Oldukça zorlu ve sıra dışı dağ yollarında, çalı çırpı arasında yüklü bir kamyon sürmek her yiğidin harcı değil! Üstelik kamyon seçme özgürlüğü de oyuncuya kalıyor. Kırmızı renkli emektar ve sağlam bir kamyon tercihiniz olabilirken, 3 farklı askeri kamyonet ile de yük taşımanız mümkün. Üstelik askeri kamyonların içinde taşıdığınız yükler patlayıcılardan oluşuyor! TNT patlayıcıları ve bombalar ile yola çıktığınızda, sert ve engebeli arazilerde canınızı dişinize takıp ilerleyeceksiniz…

Kaygan Buzlu Yollarda 3D Kamyon Sürüş Zevki!

3 boyutlu kamyon sürme ve yük taşıma oyununun en önemli özelliği, gerçekçi olması! Normal yolda giderken kamyonun dengesi elbette ki kolay sağlanır; ancak harita 2 ve harita 5’te karşılaşacağınız buzlu yollar 3D Truck için oldukça denge bozucu olacaktır. Bu tip yerlerde gaza sürekli basmak yerine ufak dokunuşlar daha karlı olabilir.

Bu da önemli bir tüyo olarak burada kalsın…

Öte yandan yerdeki engebelere takılan kamyonun dingiline de dikkat etmek gerekiyor. Siz engebelere ve yollara odaklanırken, yüklerinizi düşürmemeye özen göstermeniz gerekiyor. “Ne de olsa buradan geçer” diye düşünmeyin; geçmiyor!

3 Boyutlu Kamyon Sürme Oyunu3 Boyutlu Kamyon Sürme Oyunu

Bu oyun içinde önem taşıyan başka bir nokta da, fren pedalı ile ilgili… Örneğin, iki kaya arasına sıkıştınız ve çıkamıyorsunuz. Manevra yapmak için fren pedalına ihtiyaç duyacaksınız… Manevranın ardından 2 boyutlu kamyon oyunu kaldığı yerden devam edecektir.

Kamyoneti sürerken dağ yamaçlarına da dikkat etmek gerekiyor. Dağdan yuvarlanırsanız haritaya yeniden başlamanız gerekecektir. Tıpkı, yüklerinizin hepsini düşürdüğünüz zamanki gibi.

Android Ve İOS İçin 3D Truck Driver Oyunu Arayanlar Buraya!

3 Boyutlu Kamyon Oyunu farklı dillerde de Google Play Store’da çoktan yerini aldı bile; OYUNA GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN!

3D Truck Driver Super Extreme

3D Simulateur de Camions

Truck Giochi 3D Driver Estremi

Symulator Ciężarówek 3D

3D Vodič Nákladiaka Extrém

* 3D卡车司机超级至尊

3D卡車司機超級至尊

3D Truck Driver Super Extreme

3D Truck Driver Super Extreme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir